اکران فیلم مستند ایرانی سونیتا
مونیخ
2020/03/17 ( 20:00 الی 22:00 )
قیمت : 6 یورو

فیلم مستند سونیتا ساخته رخساره قائم مقامی محصول مشترک ایران آلمان و سوییس به زبان فارسی و زیرنویسی آلمانی در شهر مونیخ اکران میشود.

فیلم مستند سونیتا درباره سونیتا 18 ساله ، دختر رپر از افغانستانکه ساکن تهران است و آرزو دارد به یک ستاره موسیقی هیپ هاپ تبدیل شود. با این حال مادرش می خواهد که او در افغانستان ازدواج کند و قرار است با پول شیربها خود هزینه عروسی برادر بزرگتر خود را بپردازد.

او به عنوان پناهنده غیرمجاز در تهران زندگی می کند. در کشوری که آواز خواندن زنان ممنوع است ،این فیلم در مورد مشکلات اجتماعی و حقوق زنان استند. سونیتا تحت پوشش یک سازمان غیر دولتی که برای حمایت کودکان پناهنده است درمی آید اما بعد از آن ، بنا به درخواست خانواده ، این دختر باید خود را برای دیپورت به افغانستان آماده کند تا مجبور به ازدواج شود. سونیتا برای آینده خود برای آزادی و گذرنامه خود می جنگد. نگاه فیلمساز بدین گونه است که باید تصمیم بگیرد: آیا او یک ناظر بی طرف خواهد ماند یا اینکه به طور جدی در سرنوشت سونیتا مداخله خواهد کرد؟ فیلم چند وجهی و جذابی که شما را تا آخرین دقیقه فیلم درگیر داستان این دختر جوان و زندگی پرفراز و نشیبش میکند.

زمان و مکان ایونت

17 مارس 2020 از ساعت 20:00 الی 22:00 در سالن Bellevue di Monaco واقع در :

{ Müllerstraße 2-6, 80469 Munich, Germany }

جهت اطلاعات بیشتر از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

تلفن : 0049/1637411127

هزینه بلیط: 6 یورو

برگزارکننده

 ‏‏‎ Bellevue di Monaco‎‏ و ‏‎DOK.fest München‎‏‏