ایونت بازی و قرار عاشقانه ( Play & Date )
وین
2020/02/20 ( 19:00 الی 22:00 )
قیمت : 29 یورو تا 44 یورو

روشی بازیگوش برای آشنایی با دیگران!

ما  رویدادهای منحصر به فردی را برای مجردها در وین ارائه می دهیم و در آن متخصص هستیم ! میهمانان خود را در یک محیط عالی قرار داده و با انرژی از آنها استقبال می کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا احساس راحتی کنید و ضمن دیدار با افراد جدید ، اوقات خوبی داشته باشید.

شما می توانید با انجام بازی های بسیار کوتاه و سرگرم کننده بسیار کوتاه که تقریباً نیاز به توضیحی ندارند ، و آشنایی با افراد دیگر از جنس مخالفتان یه قرار و بازی بپردازید! بعضی اوقات یک به یک و گاهی روی میز با چهار نفر بازی میکنید. همراه با موسیقی و منوی پذیرایی با افراد جدید آشنا شوید ، روشی که باعث میشه خیلی زود یختون آب بشه و با هم صمیمی بشید !

لازم نیست شما یک استراتژیست عالی بردگیم با یک ذهن خلاق فوق العاده باشید چون همه چیز بسیار ساده ، متنوع و کوتاه خواهد بود و افرادی هم برای آشنایی شما با روش بازی و راهنمایی آنجا حضور دارند. بهش اینجوری نگاه کنید که: بازی هایی در آنجا برگزار می شوند اما مهمترین آنها ملاقات با افراد جدید و لذت بردن از قرارتان در یک عصر زیبا و در یک فضای آرام است. همین!

همراه با بلیط شرکت در ایونت یک نوشیدنی خوش آمد هم مهمان ما هستید و بعد از آن هم هرچیز که دوست داشته باشید میتوانید از منو سفارش دهید!

زمان و مکان ایونت

۲۰ فوریه ۲۰۲۰ از ساعت ۱۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰ در کافه رستوران ادیسون واقع در :

{ Alser Str 9 , 1080 Vienna, Austria }

جهت اطلاعات بیشتر از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

تلفن : ۰۰۴۳/۶۷۰۶۰۴۷۷۸۰

هزینه ورودی : از ۲۹ یورو تا ۴۴ یورو

برگزارکننده

slow dating events

توجه : فقط امکان فروش بلیت به صورت آنلاین وجود دارد ! این ایونت برای افراد آشنا به زبان انگلیسی میباشد و تمام کسانی که در آن شرکت میکنند به این زبان کاملا مسلط هستند !