رویداد شهر دوم من (مهاجران)
مونیخ
2020/04/26 ( 10:00 الی 15:00)
قیمت : رایگان

برای دومین بار ، هنرمندان ، فعالان سیاسی و شهروندان ساکن مونیخ که بلاجبار از زادگاه و خانه خود مهاجرت کرده اند یک اتفاق مهم را برای ما بازگو می کنند ،این که در شهر مبداء آنها و زادگاهشان که مجبور به ترک آن شده انددقیقا همین امروز( روز رویداد ) چه اتفاقی در حال رخ دادن است. آیا از زمان ترک آنجا چیزی تغییر کرده یا نه؟

برای دومین بار از هنرمندان ، فعالان و شهروندان ساکن مونیخ دعوت می کنیم که با ما در مورد اتفاقات به روز و جدید شهر زادگاه خود و دلایل مختلف ترک آنجا صحبت کنند.

ما هر روز اخبار جایی که ترک کرده ایم را دنبال میکنیم و غرق در مورور هر روزه این اخبار هستیم طوری که هنوز احساس میکنیم در آنجا زندگی میکنیم. این اخبار از سراسر جهان بر ایده ما درباره زندگی روزمره در جایی که ساکن هستیم تأثیر می گذارد. اما چگونه افرادی که به دلایل مختلف خانه خود را ترک کرده اند ، شهر خود را توصیف می کنند؟ ما سفر به دور دنیا را به سبکی جدید انجام می دهیم! سفیران این شهرها از وقایعی خبر می دهند که آنها مشخصه شهر خود را می دانند – و اینکه تضمین شده است که گزارشی از آنها نباشد و در سکوت خبری و املا امن این اتفاق میافتد اما شکل این داستانها و توصیف ها متنوع است: یک متن از یک کتاب ، یک ویذئو زنده Skype ، یک ترانه و آهنگ ، یک صحنه از یک نمایشنامه یا یک فیلم ، که همه زندگی آن شهر در همان زمان یعنی در 18 آوریل را شرح می دهند.

پذیرش رایگان و رزرو از طریق ایمیل امکان پذیر است.

زمان و مکان ایونت

18 آوریل 2020 از ساعت 20:00 الی 22:30 درسالن اجتماعات Bellevue di Monaco واقع در :

{ Müllerstraße 2-6, 80469 Munich, Germany }

جهت اطلاعات بیشتر از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

تلفن اطلاعات: 0049/8955057750

ایمیل رزرو: reservierung@bellevuedimonaco.de

برگزارکننده

‏‎Bellevue di Monaco‎‏