فستیوال نوروزی بهار فرهنگ ها
köln
2020/03/21 ( 19:00 الی 23:00 )
قیمت : 18 یورو

فستیوال نوروزی بهار فرهنگ ها یک جشنواره موسیقی سنتی برآمده از فرهنگ غنی ایرانیست…

در بعضی از فرهنگ ها آغاز بهاررا به کردی “Newroz” یا در فارسی “نوروز” می نامند – بسیاری از مردم نیز با استقبال از بهار و سال نو ، 21 مارس را با موسیقی ، آتش و رقص جشن میگیرند. امسال ما با سه خواننده برجسته برای دهمین بار این عید باستانی را جشن می گیریم.

برای افتتاحیه و قسمت اول جشن پرینین چاکار خواننده اپرانی کرد چند ترانه از ترانه های کردی ، ارمنی و فارسی را گرد هم آورده است. وی برنده جوایز بین المللی بی شماری از جمله بهترین صدای زن شده و کنسرت ها و اپرا های بی شماری را با ارکسترهای سمفونیک مشهور از ایرلند تا آلبانی ، اسپانیا و روسیه ، ایتالیا و آلمان برگزار کرده است. او با NAZE ISXAN همراه است ، که ملودی های سنتی کردی را با پیانو مینوازد.


در قسمت دوم جشن ، گروه BAHAAR ENSEMBLE متشکل از آرزو رضوانی با سنتور ، بابک خزایی با تار ، بهنام خاتمی با نی و رامین رحمی با تمبک موسیقی و ترانه های سنتی ایرانی و آذری که توسط خواننده آذربایجانی گولستان سروده شده است اجرا خواهند کرد.
در انتهای جشن سورپرایزی حیرت آور برای شما داریم ، ASTARE ARTNER & GOVEND ENSEMBLE آواز می خوانند آنها در جشن های نوروزی زیادی از جمله در کانادا ، فرانسه ، انگلیس ، اتریش ، هلند ، بلژیک و دانمارک اجرا می کنند. آستار برای رقصیدن با آتش سمبولیک شور و عشق برای آغاز فصل بهار در کنار هم ، آهنگ رقص مسموم را به سبک کردی “گوند” می خواند. وی با نوازندگان اهل کلن همراه است: Baris Boyraz – guitar / Diler Kemanger – Kamanche، Setar / Metin Yilmaz – Kavval، Ney، Zurna / Nuro Turgut – کوبه ای ، داول ، دف /

همراه پذیرایی با نوشیدنی و غذا

زمان و مکان ایونت

21 مارس 2020 از ساعت 19:00 الی 23:00 در سالن کلیسا Lutherkirche Suedstadt واقع در :

{ Martin-Luther-Platz 2 – 4, 50677 Cologne, Germany }

جهت اطلاعات بیشتر از وبسایت زیر استفاده نمایید:

برگزارکننده

.lutherkirche-suedstadt

هزینه بلیط : پیش فروش 16 یورو و در گیشه 18 یورو