12 ژانویه 2020 , 06:01
معرفی بیمه خاصی به نام Existenzschutz
اقتصادی

در اتریش بیمه بسیار ضروری و محبوب است. چرا که بیمه‌های مختلف در زمان‌ لازم به کمک فرد بیمه شده خواهند آمد و هزینه‌های بالای بعضی مسائل که شخص از عهده آنها بر نخواهد آمد را پوشش میدهند.بیمه‌های بسیار زیادی با مزایای مختلفی نیز وجود دارند که گاهی اطلاع از آنها و شناخت کاربردشان بسیار پیچیده و سخت خواهد بود.

معرفی بیمه Existenzschutz

آیا میدانستید که میتوانید خودتان و فرزندانتان را قبل از وقوع برخی بیماری‌ها بیمه کنید و در زمان بروز این بیماری‌ها از اداره بیمه تا سن ۶۵ سالگی دریافتی ماهیانه داشته باشید؟

بله کاملا ممکن است و حتی جالب‌تر اینکه اگر یک سال بعد دوباره سلامتی خود را باز یافتید باز هم تا همان ۶۵ سالگی مبلغ مشخص شده را دریافت خواهید کرد و از بابت پرداخت ماهیانه بیمه معاف میشوید.

این بیمه شامل این بیماری‌ها می‌شود:

ناتوانی در اثر از دست دادن بینایی، زبان(سخن گفتن) شنوایی
و تحرک اندام‌ها.
بیماری‌های پیشرفته از جمله:
آلزایمر
پارکینسون
از دست دادن مهارت‌های شناختی
بیماری‌های صعب العلاج و بحرانی، حمله قلبی، سکته مغزی، فلج و کما.

قیمت این نوع بیمه بسته به این است که تمایل داشته باشید در هنگام بروز بیماری، چه مبلغی را به صورت ماهیانه از بیمه دریافت کنید.

به عنوان مثال:
برای دریافت ۱۵۰ یورو قیمت بیمه ۸ یورو برای دریافت ۵۰۰ یورو قیمت بیمه ۲۵یورو و برای دریافت ۱۵۰۰ یورو قیمت بیمه ۶۶ یورو خواهد بود. تمامی مبالغ به صورت ماهیانه هستند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران فارسی زبان بیمه که در قسمت معرفی مشاغل وبسایت الک معرفی شده اند در تماس باشید و در صورت لزوم وقت ملاقات حضوری بگیرید.

منبع: کانال تلگرام Persischwien

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *