نمایشگاه آثار هاله رضائیان
وین
2020/02/25 تا 2020/02/29 ( 11:00 الی 18:00 )

نمایشگاه آثار هاله رضائیان (Points, Lines, Planes) در گالری کروبات وین برگزار میشود…

گالری کروبات وین در مورد این گالری این گونه نوشته است :

تازه ترین اثر رضائیان تحت تأثیر خواندن فیلسوف فرانسوی گاستون و”شاعران فضا” قرار گرفته است. او پدیدارشناس بود و این نظر را داشت که بین ذهن فعال و محیط پیرامون آن تعامل پویا وجود دارد. او یک مطالعه منظم یا “توپوآنالیز” از “فضایی که ما دوست داریم” انجام داد و تحلیل خود را با خانه آغاز کرد ، با بیان اینکه همیشه این یک طرح کاملاً کاربردی از هواپیماهای متعامد است. تجربیات تجسمی و عاطفی ، استحکام ساختاری چنین فضاهایی را غیرقابل انعطاف پذیر می کند و فضای شعر را فراهم می کند. رضائیان به روشی خاص نقاشی های خود بر روی کاغذ ، پارچه ، نقاشی دیواری و نصب با استفاده از شبکه نخ ها به نمایش گذاشته است.
در آثار نساجی خود ، رضائیان فرشهای سنتی را به عنوان پایه اساسی ساختار پیچیده و چند لایه از موضوعات در نظر می گیرد و برای شکل دادن الگوهای انتزاعی با دقت روی سطح اعمال می شود. در حالی که فرش های سنتی رشته های رنگی بافته شده است ، این هنرمند آنها را در بالا ، معلق قرار می دهد.
او با اجازه دادن به بی نظمی ها و انحرافات در این دستورالعمل سخت ، شگفتی های پیش بینی نشده ای را تشکیل می دهد که زندگی غیرقابل درک ما را تشکیل می دهند.

زمان و مکان ایونت

۲۵ تا ۲۹ فوریه ۲۰۲۰ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در گالری کروبات وین واقع در :

{ Eschenbachgasse 9, 1010 Vienna, Austria }

جهت اطلاعات بیشتر از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

تلفن : ۰۰۴۳/۱۵۸۵۷۴۷۰

برگزارکننده

From Iran With Love‎‏