کارگاه خرد بدن و ذهن ( سفر خودشناسی )
وین
2020/04/18 ( 10:00 الی 18:00 )
قیمت : 159 یورو

کارگاه خرد بدن و ذهن ترکیب سفر و روانشناسی با مربی های روانشناس و ورزشی است. یک سفر برای خودشناسی !

چشم انداز و هدف کارگاه
پرورش خود – خرد جسم و ذهن کلیت پتانسیل های رهبری شما است. شما بیش از تناسب و دانش هستید. ابرقدرت شخصی خود را از بدن ، ذهن و قلب خود پیدا کنید.

هدف این کار چیست؟
هدف این است که خود را با احساسات ، افکار و بدن خود هماهنگ کنید. به این ترتیب تصویری واضح تر از خود به دست می آورید و می توانید آن را به صورت واقعی به بیرون نشان دهید ، اما در هر کاری که انجام می دهید صداقت داشته باشید.
ما با هم سفر خواهیم کرد که به طور کامل به سؤالات در مورد موفقیت ، خوشبختی ، ارزش ها و دید شما نسبت به خود پاسخ خواهیم داد.

این ترکیب یکپارچه از آموزش هوش ذهنی و بدنی به شما فرصتی می دهد تا خود را کاملاً درک کنید و سبک رهبری موقعیتی و انعطاف پذیری خود را – نسبت به خود و دیگران توسعه دهید.
به خودتان و ترکیب درخشان بدن ، ذهن و احساسات اعتماد کنید.

این کارگاه برای چه کسی است؟
برای هر کس که برای بازخورد انعطاف پذیر باشد ، یک تجربه جامع و توسعه کیفیت آنها به عنوان یک مدیر است.

توجه داشته باشید
شما به تنهایی و همچنین به عنوان یک زن و شوهر میتوانید در این رویداد شرکت کنید. از شما می خواهیم خودتان را رها کنید. بنابراین لباس راحتی به تن داشته باشید که در آن احساس راحتی کنید. چای و آب همراه با یک وعده ناهار همراه با هم هستیم که چای و آب از طرف کمپ تامین میشود ، شما میتوانید هر چیزی که دوست دارید برای ناهار بیاورید ،وسایل گرم کردن غذا نیز در کمپ فراهم است ، در رستوران های منطقه نیز گزینه هایی وجود دارد که میتوانید غذای مورد نیازتان را از آن جا تهیه کنید.

مربیان :

خانم «SONJA REIFENHÄUSER » مربی کارکشته و درمانگر ، مربی بدنی و مربی ذهنی است. وی تقریباً ۲۰ سال است که در زمینه بدن ، ذهن ، روح و سیستم تحقیق می کند و فضاهایی جامع و تجربه گرا ایجاد کرده است که در آن مدیران با پیشرفت در خودشناسی و آگاهی از بدن خود می توانند احساس فوق العاده ای را تجربه کنند.

او علم روانشناسی و تمرین بدنی و تجربه چندین ساله خود را در ضمینه مدیریت با الگوی خود در هم آمیخته است ، بر این اساس او هم از شرکت ها و هم افراد در راه خود برای شناخت بهتر و رسیدن به رویاهای خود پشتیبانی می کند. زیرا دانستن اینکه چه کسی هستیم و کجا می خواهیم برویم ، اصلی ترین چیز در راه خوشبختی است.

زمان و مکان ایونت

۱۸ آپریل ۲۰۲۰ از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در Samdrubling وین واقع در :

{ Friedrich-Kaiser Gasse 74 sowie Wichtelgasse ۱۲, ۱۱۶۰ Wien }

جهت اطلاعات بیشتر از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

تلفن : ۰۰۴۳/۱۷۶۳۱۲۷۰۳۸۴

ایمیل: office@flybird.io

هزینه : ۱۵۹ یورو به ازای هر نفر و برای یک روز ایونت

برگزارکننده

‎Sonja Reifenhäuser Coaching‎‏ و ‏‎FlyBird‎‏‏