12 ژانویه 2020 , 01:01
کافه پنجره کوچکترین کافه وین
گردشگری

کافه پنجره یا Fenster Café کافه بامزه و کوچکیست که فقط یک پنجره است!

مشتری‌های کافه از همین پنجره سفارش داده و همینجا هم حساب میکنند و در همین کوچه پس‌کوچه‌های اطراف هم قهوه‌شون رو میل میکنند!

ساشا ایده‌پرداز و صاحب کافه پنجره، با اجاره انبار کوچک یک مغازه سوغاتی فروشی پروژه خودش را در یکی از توریستی‌ترین نقاط منطقه یک وین به راه انداخت.
کافه پنجره، در کوچه باریکی در کنار یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های وین یعنی رستوران گریشن‌بایسل که خود یکی از جاذبه‌های توریستی شهر به شمار میرود، قرار دارد!
پنجره کوچکی که هوش سرشار اقتصادی، ایده‌پردازی دقیق و اجرای عالی ساشا اون رو تبدیل به یک مکان بامزه، دوست‌داشتنی و البته پول‌ساز کرد!
چه کار بهتر دیگری میشد با یک پنجره در یک کوچه باریک کرد؟!

البته یک ایده خوب به یک اجرای خوب هم نیاز دارد که با یک نگاه به منوی کافه پنجره و روش کارش متوجه آن خواهید شد.
در کافه پنجره که مدتی پیش شعبه دوم خودش را باز هم در یک پنجره کوچک و اینبار در براتیسلاوا پایتخت اسلواکی افتتاح کرد و حالا دیگه اسمش Fenster Café تبدیل به برند شده، فقط قهوه‌های به اصطلاح Third Wave Coffee سرو میشوند! قهوه‌هایی که از ابتدا تا انتهای مراحل تولید و سپس بسته‌بندی و حمل‌و‌نقل به طور دقیق و با وسواس کنترل شده و در انتها نام ساشا کافه نیز بر روی آنها درج میشود!

در منوی کافه پنجره Cornettoccino از محبوب‌ترین‌هاست.
کورنتوچینو یک وافل بزرگ پرشده با کاپوچینو و شکلات است که مختص کافه پنجره‌ست.
یکی دیگه از خصوصیات کافه پنجره اینه که برعکس خیلی جاها که فقط نقدی میشه پرداخت کرد عمل کرده و فقط پرداخت با کارت رو قبول میکنه!

منبع: کانال تلگرام Persischwien

https://t.me/persischwien

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *