• انجمن فرهنگی ایرانیان مقیم اتریشانجمن و سندیکا
    5
    1090 wienna, Austria, Bindergasse 5-9/1

    06505005435

توضیحات مربوطه :

خانه فرهنگی ایران در شهر وین، محلی برای گردهمایی تمامی پارسی زبانان مقیم کشور اتریش است و کاملا مستقل عمل می نماید و به هیج حزب، سازمان و یا انجمن سیاسی و غیرسیاسی خاصی وابسته نیست.
گردهمایی هموطنان ایرانی و دیگر پارسی زبانان و ایجاد یک فضای دوستانه و آرام جهت تبادل افکار و اندیشه ها، برگزاری کلاس های آموزشی رایگان، استفاده از کتاب های موجود در کتابخانه خانه ایران، برپایی جشن ها و مراسم ملی و سنتی ایرانی، برگزاری سخنرانی های مختلف و برنامه های فرهنگی و اجتماعی از کارکردهای اصلی این مکان فرهنگی به شمار می آیند.
تعدادی از ایرانیان وطن دوست با همکاری برخی از انجمن های غیردولتی ایرانی در پایتخت اتریش در جهت رشد و تعالی فرهنگی و اجتماعی پارسی زبانان مقیم این کشور در اداره ی این محل سهیم هستند و خالصانه وقت خود را برای بالابردن آگاهی و دانش عمومی در اختیار هم زبانان خود قرار داده اند.
قابل توجه است که کلیه هزینه های مربوط به این خانه فقط و فقط از طریق همین افراد و انجمن ها تامین می گردد
.

تلفن: ۰۶۵۰۵۰۰۵۴۳۵

یک پاسخ به “انجمن فرهنگی ایرانیان مقیم اتریش”

  1. با درودهای بیکران من حمیدوجدانپاک نوازنده نی وآهنگساز هستم بادسابقه سی ساله ونیازمنددبه کمک شما وجهت هرگونه همکاری هنری در زمینه آموزش ساز نی وبرپایی اجراها در زمینه موسیقی سنتی واقوام ایرانی اعلام آمادگی دارم ..چون در ایران از سال ۹۷ تا کنون شرایط برای ما هنرمندان در حوزه موسیقی بسیار دشوار شده است..سپاسگزارم اگر مرا راهنمایی بفرمایید با درودهای بیکران بشما یاران جان شماره وانس آپ من است.۰۰۹۸۹۱۲۱۰۶۴۰۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *