مسابقه Beer Pong وین ۲۰۲۰
وین
2020/03/28 ( 20:00 )
قیمت : 8 یورو / 28 یورو

پس از دو دور موفقیت آمیز ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ این بار در سال ۲۰۲۰ بزرگترین فستیوال و مسابقه BEER PONG (پینگ پینگ با آبجو) اتریش برگزار میشود. ۱۹۲ تیم دو نفره از سراسر اتریش در ۶ گروه به رقابت می پردازند.

کارخانه آبجو Otakringer بار دیگر برای ۳۸۴ بازیکن تبدیل به یک زمین بازی می شود و همچنین فضایی را برای جشن گرفتن طرفداران و تماشاگران بیشمار فراهم می کند.

BEER PONG یک بازی محبوب میان آبجو خورهای حرفه ای هست که حتما تا به حال نمونه هایی از آن را دیده اید. بازی جذاب و فان که بر روی یک میز و با یک توپ پیگ پنگ و لیوان های آبجو انجام میشود ، بدین صورت که دو رقیب در هر طرف میز نوبتی سعی میکنند که پینگ پونگ طور توپ را درون لیوان آبجو رقیب خود بندازند و به گل تبدیلش کنند تا رقیبی که گل خوره لیوان را سر بکشد و مست تر شود که همین باعث سخت تر شدن کار کسی که گل یا همان آبجو بیشتری خورده میشود!!! این تجربه بینظیر را از دست ندهید ، شما میتوانید به عنوان شرکت کننده با یک نفر از دوستانتان در قالب یک تیم در این رویداد شرکت کنید و به دنبال مقام باشید حتی میتوانید در میزهای دیگر به صورت تفننی با دوستانتان بیر پنگ بازی کنید یا میتوانید به عنوان تماشاگر یا طرفدار تیم ها به آنجا بروید و همراه با موسیقی دی جی های مطرح اتریش در جشن و پارتی حین مسابقه و بعد از آن شرکت کنید و با خوردن کلی نوشیدنی لذت ببرید !

برنامه و فعالیت ها

موسیقی زنده و دی جی های حرفه ای

میزهای بازی تفننی

آبجو و نوشیدنی های متنوع

پیست رقص با نورپردازی

با اجرای Franz Joseph و Fredi Hahn معروف به KRONEHIT

زمان و مکان ایونت

۲۸ مارس ۲۰۲۰ از ساعت ۲۰ (شروع مسابقات) تا پاسی از شب در کارخانه آبجو Otakringer واقع در :

{ Ottakringer Platz 1 , 1160 Vienna , Austria }

توجه : تیم های شرکت کننده در مسابقه برای معرفی خود به داوران از ساعت ۱۴ باید در محل مسابق حاضر شوند

جهت اطلاعات بیشتر از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

تلفن : ۰۰۴۳/۱۴۹۱۰۰۰

هزینه ورودی : ۸ یورو برای بلیط پارتی و تماشاگر / ۲۸ یورو برای شرکت در مسابقه

میزبان ها

Beer Pong Vienna ، Ottakringer Brauere ، kronehit

این تجربه هیجان انگیز را به هیچ عنوان از دست ندهید…